Satış Sözleşmesi

hhmaske.com

Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine ürün kargo ile gönderilir, bütün ürünlerin KDV’si fiyata dahildir. 100 TL altı siparişlerde kargo ücreti vergisi olarak 1.8 TL  siparişinizin toplam tutarına ve faturaya yansır. Verilen siparişlerin teslimatları Hhmaske güvencesi altında anlaşmalı olduğumuz Kargo firması tarafından yapılmaktadır. Teslimatlar sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresinde size veya sizin tarafınızdan belirlenmiş olan 2. kişiye (Sadece kimlik ibrazı karşılığı) yapılmaktadır.
Siparişler, takip eden ilk iş günü içinde işleme alınırlar. Paketinizi mutlaka kargo görevlisinin yanında açınız. Eğer ürününüz size hasarlı olarak geldi ise lütfen kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatınız ve bizimle telefon veya E-mail yoluyla iletişim kurunuz. Ya da bu tutanak ile birlikte ürün ve/veya ürünleri faturaları da yanında olarak, bize geri gönderebilirsiniz. Ürünler bize ulaştığında sorun en kısa sürede çözülerek yeni ürünleriniz size tekrar gönderilecektir.

Kargo ile teslimi yapılan siparişler eğer farklı bir fatura adresi belirtilmemişse, tamamı faturaya göre ve faturası ile birlikte Aras kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişinize göre oluşturulan faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında veya içerisinde, size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve faturanın teslimini isteyiniz. Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve durumu e-mail veya telefonla bize bildiriniz. En kısa zamanda aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.

Eğer fatura adresi olarak farklı bir adres belirtmişseniz kargonuz size irsaliye ile ulaştırılacak, faturanız ise belirtmiş olduğunuz fatura adresine posta yoluyla ayrıca gönderilecektir.
Sipariş ve Teslimat Takibi Siparişleriniz maksimum 3 iş günü içerisinde teslim edilir. 3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmayan siparişler için iletisim@hhmaske.com‘a e-mail adresi üzerinden veya 0(532) 668 27 20 no’lu telefondan whatsapp ile Hhmaske’ye ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Kargo şirketinin kapsamı alanında olmayan bölgelere yapılan ulaşımda, başka kargo şirketi kullanılacağı için kargo bedeli alıcıya ait olacaktır. Günümüzdeki kargo yoğunluğu nedeniyle geciken siparişlerden sorumlu değiliz. Sipariş verdiğiniz gün mesai saatleri içerisinde paketinizi kargoya ulaştırmaya çalışacağız.

Siparişiniz eğer kargoya verilmemişse, hesabınıza giriş yaparak istediğiniz zaman siparişinizi iptal etme hakkına sahipsiniz. Ancak hijyen kuralları gereği ürünün iadesini malesef almıyoruz.